Üyelik Sözleşmesi

18 yaşından küçük kişiler www.navuchocolate.com internet sitesine üye olamaz ve alışveriş yapamazlar. Tüketici, bu sözleşmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, 18 yaşından büyük olduğunu teyid etmiş olur. İsim, soyad, GSM numarası, adres, cinsiyet, doğum tarihi, e-mail bilgilerini paylaşmak zorunludur. Bu bilgilerin yanı sıra kendi şifresini oluşturduktan sonra www.navuchocolate.com’a üye olacaktır ve NAVU CHOCOLATE’in kendileriyle izin almaksızın fırsatlar, yenilikler ve kendilerine özel yapılacak kampanyalardan e-posta/cep telefonu/SMS (mesaj) yoluyla iletişime geçebileceği kabul etmiş olur.

Müşteriler aynı e-posta adresi ile sisteme sadece bir kere dâhil olabilirler; aynı adresi kullanarak farklı kayıt açamazlar. Müşteriler programa katılım sırasında doğru bilgi vermekle yükümlüdürler. Başvuru sırasında verilen bilgilerin yanlış olması durumunda başvurular geçerliliğini yitirir.

Üyeler, www.navuchocolate.com web sitesinde bulunan iletişim formu ya da NAVU CHOCOLATE Müşteri Hizmetleri (0542 764 90 50) numarasından NAVU CHOCOLATE ile sadece iletişime geçebilirler.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Close

Categories